Eurookna

okno_konstrukce1Provedení eurooken DOMINO 68

Profil EURO 68 z 3-vrstvého lepeného eurohranolu, lamely z nejkvalitnějšího řeziva bez vad a suků napojované i nenapojované.

Celoobvodové kování   4-polohové, ovládané jednou klikou umožňuje otevření, zavření, sklopení nebo posuv křídla. Kování vybaveno mikroventilací, zvýšenou bezpečností (bezpečnostní hříbek a protiplech), přizvednutím křídla s pojistkou chybné manipulace, ovládání druhého křídla u dvoukřídlých oken pákou  a převodem.

Izolační dvojsklo v kompletním sortimentu s koeficientem prostupu tepla U = 2,8 až 1,1 W/m2.K, výběr rámečku v provedení nerez, dále skla bezpečnostní, ornamentní, zrcadlová, protihluková, protipožární, neprůstřelná apod.

Povrchová úprava vícevrstvá, která se skládá z namáčení v základní impregnační a tónovací lazuře - chrání proti dřevokazným houbám a plísním. Nástřik vrchní lazury s UV filtrem - ochrana proti povětrnostním vlivům.

Okapnice hliníkové eloxované, nebo dřevěné.

Těsnění celoobvodové-komorové, na přání protihlukové.

drevookno_konstrukce1a

Domino 68 U s univerzální okapnicí

- dokonalá ochrana rámu i křídla univerzální hliníkovou eloxovanou okapnicí před                      povětrnostními vlivy - zvýšení životnosti povrchové úpravy - ochrana nášlapu u balkónových dveří - absence tepelných mostů - snadná pozdější renovace povrchu

domino68u_celni

Bez názvu

Domino 68 T s rámovou termookapnicí

- kvalitní ochrana rámu i křídla před povětrnostními vlivy - spodní nalehnutí těsnění na dřevěnou část rámu - rámová hliníková eloxovaná velkoobjemová okapnice s přerušením tepelného mostu - křídlová eloxovaná okapnice

 domino68t_celni

Tčka